Новини от Елена » Еленчани биха „виолетовите“ в Ресен

Еленчани биха „виолетовите“ в Ресен

„ЕТЪР“-„ЧУМЕРНА“ 2:3

Детският тим на ФК „Етър“ вкара два гола на „Чумерна“, но това не бе достатъчно на „виолето­вите“ да вземат поне точка. Отборът от Елена спечели с 3:2, като срещата се игра на много добър терен в Ресен. Първото полувреме бе по-малко атрактивно и предложи само едно попадение. В  33-тата минута гостите получиха фаул на границата на наказателното поле и Димитър Димитров стреля точно под напречната греда за 0:1.

Седем минути след почивката еленчани удвоиха пред­нината си, след като Данчо Петров бе изведен на удобна позиция и не сгре?и. Етърци обаче се върнаха бързо в мача – четири минути по-късно Николай Стойков и Александър Грозданов направиха добра комбинация и Стойков би покрай вратаря за 1:2.

До края на срещата съперниците си размениха по още едно попадение. Първо Данчо Петров отново вкара за 1:3, останал сам срещу вратаря. Последва дузпа за „виолетовите” осъдена за игра с ръка, реализирана от Николай Стойков.

?зточник: в-к „Борба“