Новини от Елена » Еленчани два пъти повеждаха в резултата

Еленчани два пъти повеждаха в резултата

"Янтра-Драганово" – "Чумерна" 3:3
В Елена се изигра срещата между двата отбора заради проблеми с терена в Драганово. Домакините започнаха по-добре и в 26-ата минута Цветомир Малаков откри резултата. В 54-тата Йордан Славов с параболичен удар от близо 40 метра покачи на 2:0. Пет по-късно гостите се върнаха в мача, като Йонко Пенев довкара изпусната от вратаря на „Чумерна” топка и намали на 2:1. Стефан Николов поде отлично на ?ван Евтимов в 67-ата минута и той не сбърка за 2:2. Опитните футболисти и от двата тима не се предадоха и битката продължи. В 71-вата минута директно от пряк свободен удар Георги Донев изпрати кълбото над стената в мрежата на „Янтра” за 3:2. След пас на Симеонов обаче ?ван Евтимов отново изригна и фиксира окончателното 3:3.